KONST / Litografier / Litografi 11535013
nr 1153 5013
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Litografi, -55, signerad och numrerad 24/210, Stilleben, motivet: 17x20
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 december 2017
kl 19:54:12
100 kr
200 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz